دریافت پاداش با انجام کار های مورد علاقه​ / موفقیت ایران
دریافت پاداش با انجام کار های مورد علاقه​ / موفقیت ایران

دریافت پاداش با انجام کار های مورد علاقه​

“آنچه را دوست دارید انجام دهید ، وال و پاداش های شما حاصل خواهد شد.” این یک توصیه ای بود که بیش از هشت سال پیش توسط یکی از مربیان من به من داد. من وقتی این سخنان را فاش کردم فریب خورده و کاملاً شک و تردید بودم اما واقعاً میخواستم باور کنم که این جمله می تواند صحیح باشد. 

اگر من اشتیاق خود را دنبال می کردم و آنچه را که برای زندگی دوست داشتم دنبال می کردم ، واقعا این پاداش ها به دست می آمدند؟ پاسخ ، من کشف کرده ام ، “بله” است. یکی از فصل های کتاب من ، “Rich Minds” ، “ثواب ثروتمند” ، به درستی نام گذاری شده است ، “آنچه را دوست دارید انجام دهید و پاداش ها به دست می آیند.” آنها همیشه یک شبه نمی آیند ، اما آنها به زمان الهی خداوند می رسند.

این چیزی است که شما دوست دارید که دوست دارید انجام دهید (یا کارهای بیشتری انجام دهید) برای یک زندگی؟ رضایت بخش ترین پاداش ها تحقق و خوشحالی است ، اما امروز می خواهم پنج سؤال را برای اشتراک گذاشتن در نظر بگیرم که می خواهید برای دستیابی به هدف خود درآمد کسب کنید – یعنی «چیزی» که به آن اشتیاق دارید.

بسیاری از مردم می دانند شور و شوق آنها چیست ، اما از روند تلاش برای تبدیل اشتیاق خود به سود ناامید می شوند. این که آیا شما یک شرکت شخصی خود را اداره می کنید ، یک شغل را شروع می کنید یا به دنبال ارتقاء یا شغل بعدی هستید ، به این پنج سوال پاسخ دهید تا به شما در افزایش پاداش های مالی انجام کاری که دوست دارید کمک کنید:

1. چه تفاوت هایی راجع به ایجاد زندگی در افراد دیگر متدین هستید؟

توجه کنید ، من سؤال نکردم “از چه چیزهایی پرشور هستید؟” درعوض ، من می خواهم که هدف اشتیاق خود را که استفاده از آن برای تأثیر مثبت بر جهان است ، تعیین کنید. این نوع درایو فرصتهایی را جذب می کند که اغلب منجر به افزایش ، پیشنهادات شغلی و مشاغل جدید می شود. برای اینکه اشتیاق خود را به سود تبدیل کنید ، باید هدفی را که دیگران به آن احتیاج دارید یا می خواهید انجام دهید.

متأسفانه ، مردم و شرکت ها به خصوص نگران این نیستند که شما بخواهید اشتیاق خود را دنبال کنید. آنها برای افراد ، محصولات و خدماتی که نیازها و خواسته های آنها را برآورده می کند ، هزینه می کنند. وقتی روی اشتیاق خود تمرکز می کنید سپس راهی پیدا کنید که شور و اشتیاق شما را تحت تأثیر دیگران قرار دهد ، یک فرمول برنده دارید!

2. آیا شما دست و پنجه نرم کردید؟

استعداد کافی نیست. به شور و اشتیاق خود اجازه دهید تا میل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد زمینه تلاش خود را بهبود بخشد و مهارت ها و دانش خود را بهبود ببخشد. کسانی که “مهارت خود را به کار می گیرند” ، فراتر از دیگران در حوزه خود می روند. آنها روش های جدیدی را برای انجام کارها معرفی می کنند ، از روندها الهام می گیرند و مسیرهای شعله ور را دنبال می کنند که دیگران از آن پیروی می کنند.

3. آیا شما راننده شخصی هستید یا رانندگی با سود؟

وقتی نسبت به کاری که می کنید پرشور هستید ، 110٪ می دهید. کسانی که بیشتر به دنبال مهارت های خود می گردند ، غالباً افرادی هستند که شور و اشتیاق آنها نتایج مورد نیاز افراد را ایجاد می کند. اشتیاق آنها به کاری که انجام می دهند باعث ایجاد خلاقیت ، پشتکار و تعالی می شود. شما نمی توانید قدرت شور و اشتیاق را برای تولید تعالی و استقامت دست کم بگیرید – دو دارایی که برای سود بردن از آنچه دوست دارید ، لازم است. موفقیت به دست کسانی می رسد که علیرغم سختی ها ، چالش ها و حواس پرتی ها ، مایل به ادامه دوره هستند.

4. آیا می دانید که چگونه می توانید پول کسب کنید؟

اگر هدف این است که درآمد خود را افزایش دهید ، به دنبال دانش در مورد چگونگی انجام این کار باشید. بسیاری از مردم موفق به کسب درآمد بیشتر نیستند زیرا آنها آموزش مالی را در اولویت قرار نداده اند. در حالی که اشتیاق یک کلید برای جلب پاداش های مالی است ، کسب درآمد بیشتر نیز به معنای یادگیری زندگی در زیر وسایل خود است ، از آنچه برایش ارزش دارید ، سرمایه گذاری کنید و عاقلانه بخرید. اگر مشاغل را اداره می کنید ، به معنای استخدام افراد خوب (مشاوران مالی و حقوقی و همچنین کارمندان) ، بازاریابی و سلطنت در هزینه ها است. به کلاسها بروید ، کتابهای مالی بخوانید و از کسانی که می خواهید در آنجا باشید درس بگیرید.

5- آیا شما می خواهید یک جهش از ایمان بگیرید؟

ترس بزرگترین مانع پیگیری رویاهای شماست. بسیاری از مردم اصرار دارند که این کمبود پول یا وقت یا منابع است ، اما اغلب ترس از عدم موفقیت ، طرد یا حتی ترس از موفقیت است که باعث می شود فرد عقب بیفتد. این چه چیزی است که شما می خواهید دنبال کنید که در مورد آن مردد بوده اید؟ اگر لازم است قدم های کودک را بردارید ، اما حاضر باشید در استفاده از هدایا و استعدادهای طبیعی که علاقه مند به آن هستید ، روی ایمان قدم بگذارید. اگر آنچه را که دوست دارید ، با صبر و پشتکار انجام دهید ، جوایز حاصل خواهد شد.

اشتراک گذاری

حتما ببینید

در صورت نیاز ،کجا به دنبال انگیزه میگردید؟

در صورت نیاز ،کجا به دنبال انگیزه میگردید؟

انگیزه چیزیست که همه ما برای ادامه مسیرمون در زندگی به آن نیاز داریم . اما به راستی چطور اونو پیدا میکنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *